Постійні комісії селищної ради

 

ОПІКУНСЬКА РАДА

Голова комісії

ГРЕЧАНЮК Людмила Миколаївна

Секретар комісії

УСАТЮК Оксана Василівна

Члени комісії

МОСКВІЧОВА Галина Василівна

СТЕПЧУК Клавдія Юріївна

БАС Наталія Вікторівна

АКСЬОНОВА Олена Михайлівна

ТАБАШНЮК Валентина Василівна

ПРАЧ Людмила Вікторівна

АНДРІЯШ Ігор Акопович

 

 

 

АДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ

Голова комісії

СПОРАН Василь Васильович

Секретар комісії

ГУРНІЦЬКА Зоя Валентинівна

Члени комісії

ЛУКАВЕЦЬКИЙ Валерій Анатолійович

ГРЕЧАНЮК Людмила Миколаївна

КАТКОВА Надія Юліанівна

МЕЛЬНИК Тетяна Михайлівна

ОНУФРИК Сергій Володимирович

БАРАБАНЧУК Василь Петрович

УСАТЮК Оксана Василівна

ПРАЧ Людмила Вікторівна

АНДРІЯШ Ігор Акопович

 

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ
ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ,
ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я ТА
СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

Голова комісії

АКСЬОНОВА Олена Михайлівна

Секретар комісії

ПАХОВИЧ Наталія Андріївна

Члени комісії

МОСКВІЧОВА Галина Василівна

ЗАРІЦЬКА Олена Вікторівна

ШВЕЦЬ Алла Валеріївна

БОЛГАРЧУК Інна Федорівна

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОСТІ, ТРАНСПОРТУ, ЗВ"ЯЗКУ, БЛАГОУСТРОЮ, БУДІВНИЦТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Голова комісії

КРОТЬ Віктор Олексійович

Секретар комісії

ГУРНІЦЬКА Зоя Валентинівна

Члени комісії

ОНУФРИК Сергій Володимирович

БОЛГАРЧУК Інна Федорівна

КУЛІНІЧ Юрій Васильович

 

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ
ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДСЬКИМИ ФОРМУВАННЯМИ, ТОРГІВЛІ, ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Голова комісії

УСАТЮК Оксана Василівна

Секретар комісії

ШВЕЦЬ Алла Валеріївна

Члени комісії

ФІГУРАК Ірина Володимирівна

ШУМАЙ Олександр Григорович

 

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ 
БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ВЛАСНОСТІ, ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО
РОЗВИТКУ

 

Голова комісії

МІРКУН Людмила Сергіївна

Секретар комісії

СИВАК Інна Леонідівна

Члени комісії

АКСЬОНОВА Олена Михайлівна

БАБЧЕНКО Наталія Миколаївна

ГАЛАГАН Петро Сафронович

 

 

КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ

ПРАВ ДІТЕЙ

 

Голова комісії

ГРЕЧАНЮК Людмила Миколаївна

Секретар комісії

УСАТЮК Оксана Василівна

Члени комісії

МОСКВІЧОВА Галина Василівна

СТЕПЧУК Клавдія Юріївна

БАС Наталія Вікторівна

АКСЬОНОВА Олена Михайлівна

ТАБАШНЮК Валентина Василівна

ПРАЧ Людмила Вікторівна

АНДРІЯШ Ігор Акопович

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ
АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ,
ЕКОЛОГІЇ ТА ОХОРОНИ
НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

 

 

Голова комісії

ГАЛАГАН Петро Сафронович

Секретар комісії

УСАТЮК Оксана Василівна

Члени комісії

КАТКОВА Надія Юліанівна

ГЕРБИНСЬКИЙ Юрій Іванович

НЕХАЙ Леонід Михайлович

 

 

УЗГОДЖУВАЛЬНА КОМІСІЯ

 

Голова комісії

ЛУКАВЕЦЬКИЙ Валерій Анатолійович

Секретар комісії

УСАТЮК Оксана Василівна

Члени комісії

СПОРАН Василь Васильович

ПРАЧ Людмила Вікторівна

НІКОЛАЄВСЬКА Ольга Станіславівна

КРАМАР Антоніна Андріївна